Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

04.09.2007

Увлечение телевизором мешает детям концентрироваться

Чрезмерное увлечение маленьких детей телевизором может обернуться проблемами с концентрацией внимания в школьные годы, сообщает журнал Paediatrics.

Ученые из новозеландского Университета Отаго (University of Otago) проанализировали данные более 1000 детей.

Выяснилось, что дети в возрасте 5-11 лет в среднем проводили перед телевизором около двух часов. К 13-15 годам средняя продолжительность просмотра телепередач увеличивалась до 3,1 часа в день.
У детей, проводивших более двух часов перед телевизором, на 40 процентов увеличивалась вероятность развития нарушений внимания к подростковому возрасту. Такая зависимость наблюдалась как у мальчиков, так и у девочек, сообщил руководитель исследования Карл Лэндхьюс (Carl Landhuis). Он отметил, что риск возникновения проблем с концентрацией внимания не становился меньше, даже если взрослеющий ребенок переставал смотреть телевизор.

«Это может свидетельствовать о том, что неблагоприятный эффект от просмотра телевизора может сохраняться продолжительное время», - указал Лэндхьюз.

По мнению ученого, частая смена сюжета, типичная для большинства телепрограмм, может стать чересчур сильным раздражителем для интенсивно развивающегося мозга ребенка. При этом реальная жизнь может показаться слишком скучной.

«Дети, которые проводят перед телевизором значительное количество времени, могут в последующем хуже переносить более спокойные и обыденные занятия, в частности учебный процесс», - сообщил Лэндхьюз.

Кроме того, просмотр телевизора может оттеснить на второй план другие, более полезные занятия, способствующие лучшей концентрации внимания, в частности чтение, игры, занятия спортом, отметил исследователь. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine