Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

11.11.2006

Увага! Небезпечний для виховання дітей мультфільм

Шановні батьки!

Дев’ятого листопада цього року у кінотеатрах України розпочалась демонстрація анімаційної стрічки «Теркель і халепа».

Міністерством культури і туризму України зазначеному фільму було присвоєно індекс глядацької аудиторії «16» (особам до 16-ти років заборонено перегляд фільму), через надмірну присутність у стрічці грубих слів, а також відверто-жорстоких бійок між підлітками.

Наголошуємо, що існує ще багато кінотеатрів, які попри законодавчі вимоги, не надають інформацію для батьків про характер обмежень фільмів, що демонструються у прокаті, та крім цього не здійснюють ніякої протидії спробам потрапити на сеанси осіб, яким в силу їх малого віку законодавчо заборонено переглядати ту чи іншу кінокартину.

Враховуючи наведене вище, Всеукраїнська громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України» не рекомендує цей фільм для сімейного перегляду разом з дітьми до 16 років. Також вважаємо за необхідне нагадати, що попри стереотипне уявлення серед пересічних українців про те, що загалом анімація розрахована на дитячу аудиторію, існує категорія мультфільмів, призначених для дорослих осіб, здатних повноцінно відрізняти реальність від вимислу, та не наслідувати побаченому.


Телеглядацька асоціація батьків України
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine