Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

27.09.2006

У поведінці діти наслідують батьків

Часто батьки замислюються, чи правильно поводяться з дитиною, чи добре виховують малюків.

Наукові дослідження довели, що особистість формується саме в період раннього дитинства, тому грамотне виховання має надзвичайно важливе, навіть вирішальне значення для майбутнього маленької людини.


На допомогу батькам прийшов Дитячий християнський фонд, який на замовлення представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні створив тренінгову програму “Сприяння першим крокам”. За цією методикою активно працює медичний інформаційно-консультативний центр “Погляд у майбутнє” 4-ї міської поліклініки. Завідуюча центром Галина Федоренко розповіла, якими цінними порадами вони поповнюють батьківську скарбничку.

Спеціалісти стверджують, що до трьох років мозок людини формується на 75 відсотків. Діти народжуються з фізичними, соціальними та психологічними задатками: якщо не сприяти їхньому розвитку, вони зникають. Тому необхідно створювати розвиваюче середовище, використовуючи природні матеріали. Опанування різноманітних рухів стимулює розвиток мислення, мовлення, внутрішньої рівноваги.

Перегляд телевізійних програм руйнує зір та негативно впливає на розвиток особистості, тому варто надати перевагу читанню дитячої літератури та іграм. Виховуючи маленьку дитину, створюйте ритм дня, місяця та року, використовуючи вірші, пісеньки, ритуали та традиції.

Дитина завжди відтворює слова, дії та вчинки дорослих, адже наслідування – одна з особливостей раннього періоду життя. Подивіться, в які ігри бавиться ваш малюк, і ви побачите, що часто дитина сварить своїх ляльок вашими словами.


Зважаючи на це, необхідно подавати малюку тільки найкращі приклади, слідкувати, щоб ваші слова збігалися з вчинками.

Для гармонійного розвитку хлопчиків та дівчаток необхідна участь обох батьків у вихованні. Відчуття дитини та її стосунки з рідними впливають на вміння контролювати свої емоції у дорослому житті. Лагідне ставлення до маляти вчить його будувати довірливі стосунки з іншими людьми: як дитя довіряє своїм батькам, так довірятиме світу в майбутньому житті.

Змінювати дитину – справа невдячна та непотрібна, краще змінити оточення чи себе. Саме тому тримайте цінні, крихкі та небезпечні предмети у недоступних для малечі місцях, щоб потім не доводилося карати дитину за природну цікавість.

Свої бажання слід висловлювати позитивно: пояснюйте дитині, чого ви від неї очікуєте, замість з’ясовування того, чого не бажаєте бачити. Завжди запитуйте себе, чи відповідають ваші вимоги віку дитини та ситуації, в якій вона опинилася: можливо, вам потрібно бути більш терпимими до неї.

У міру дорослішання маленької особистості покарання і заохочення стають менш результативними. Прагніть до компромісу у спілкуванні зі старшими дітьми, а з меншими – використовуйте тактику переключення уваги. Виховуйте без биття та крику. Діставши ляпаса, малюк стає надто сердитим та знервованим, тому не може зрозуміти, за що і чому його покарано.

Не варто сперечатися з чадами про справи, які не мають великого значення. Дозволяйте їм зробити вибір щодо одягу та їжі. Це запобігне проявам образи та непокори дітей: син чи дочка не дорікатимуть вам, що ви їх постійно контролюєте.


На фото: Дитина завжди відтворює слова, дії та вчинки дорослих... • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine