Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

12.09.2005

Юным калифорнийцам запретили игры с насилием

Законодатели штата Калифорния, США, одобрили законопроект, запрещающий продажу несовершеннолетним компьютерных игр, содержащих сцены насилия.

Согласно проекту, продажа или сдача в прокат подросткам компьютерных игр с наличием "отвратительных, зверских и жестоких" сцен будет караться штрафом в 1000 долларов. Кроме того, продавцы обязаны помещать на упаковки таких компьютерных игр соответствующие предупреждения и запрещения.

Вместе с тем отмечается, что губернатор штата Арнольд Шварценеггер, снявшийся во многих фильмах со сценами насилия во время работы актером в Голливуде, пока никак не обозначил свою позицию по этому закону.

Разработчики игр считают, что подобный закон не нужен, поскольку компьютерная индустрия обладает своими гарантиями защиты подростков от продукции, содержащей элементы насилия. Все такие игры имеют рейтинг М ("mature"), т.е. предназначены для "зрелой" аудитории и запрещены для лиц младше 17 лет.

Однако законодатели намерены ввести этот закон на федеральном уровне и уже заручились поддержкой сенатора Хиллари Клинтон.

По материалам Лента.Ru • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine