Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

01.01.2002

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення. Рішення "Про захист прав неповнолітніх телеглядачів"

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І
РАДІОМОВЛЕННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

05.10.2000

Про захист прав неповнолітніх телеглядачів

(Із змінами, внесеними згідно з Рішенням Національної ради
України з питань телебачення і радіомовлення
N 985 ( v0985295-02 )
від 13.11.2002)

Обстоюючи вітчизняні та міжнародні норми захисту прав неповнолітніх та суспільної моралі, керуючись законами України “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”, “Про телебачення і радіомовлення”, “Про кінематографію”, Указом Президента України N 456/99 від 27.04.99 р., а також резолюцією ООН “Керівні принципи ООН для попередження злочинності серед неповнолітніх” ("D”, п. 43), Конвенцією “Про права дитини” (995_021) (ст. 17, п. “e"), рекомендацією Комісії Європарламенту “Зелений папір про захист неповнолітніх та людської гідності в аудіовізуальних та інформаційних службах” (ст. 2.2, п. “б") та Європейською конвенцією про транскордонне телебачення (994_444) (ст. 7, п. 1-2), відповідно до ч. 1 ст. 21 та ст. 33 Закону України “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”, Національна рада В И Р І Ш И Л А:

1. Зобов’язати телерадіоорганізації України демонструвати фільми, що мають обмеження глядацької аудиторії, згідно з умовами Державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів та часу демонстрування фільмів:
"14" — з 18 години до 6 ранку;
"16" — з 21 години до 6 ранку;
"18" — з 23 години до 6 ранку;
"Х21" — з 00 годин до 6 ранку.
(Пункт 1 в редакції Рішення Нацради телерадіомовлення N 985 від 13.11.2002)

2. Зобов’язати телерадіоорганізації при анонсуванні попереджати про характер таких фільмів і передач.

3. Зобов’язати телерадіоорганізації не застосовувати скорочені варіанти позначення фільмів (передач), запланованих для показу. При друкуванні розкладу телепрограм та анонсуванні фільмів (передач) у пресі має бути подано відповідний віковий індекс глядацької аудиторії згідно Державного прокатного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів.

4. Відповідальність за фільмопоказ та ідентифікацію програм і передач покласти на керівників телекомпаній. Рішення вступає в дію з 1 грудня 2000 року.

"Вісник Національної ради України з
питань телебачення і радіомовлення",
N 2, жовтень, 2001 р.


 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine